Lekce

Seznámení ze značkou GIGI Laboratories

Seminář pro Kosmetičky
03. 07. 2024
10:00
- 13:00
Zdarma
Vinohradská 1193/85 Vinohrady, 120 00 Praha 2

Lídr v oblasti profesionální kosmetiky si Vám dovoluje představit produkty jednotlivých linií pro profesionální i domácí péči.

GIGI Laboratories věnují velkou péči výběru ingrediencí, které vyhovují různým typům pleti a specifickému podnebí čím zabezpečí vynikající výsledky vašich klientů. Po celou dobu své mnohaleté činnosti GIGI klade zvláštní důraz na výrobu produktů s vysokým standardem, které obsahují účinné přírodní ingredience podrobeny rozsáhlým vědeckým výzkumem a vývojem pod vedením předních vedeckých pracovníků z oblasti biochemie, farmakologie, biologie, dermatologie, kosmetologie.

Testy účinnosti prováděny nezávislými laboratořemi a univerzitními výzkumnými ústavy ukázaly, že GIGI produkty jsou mimořádně účinné. Tento průvodce Vás seznámí se sortimentem a pomůže v podpoře vaší terapie.

Všechny přípravky jsou podrobeny klinickým zkouškám v prestižních lékařských zařízeních v Izraeli, Francii a Kanadě. K dnešnímu dni představila kosmetická společnost GIGI již více než 400 přípravků a další chystá.

Suroviny používané při výrobě pocházejí zejména z Mrtvého moře, které je úžasným přírodním zdrojem krásy a zdraví. Léčivé vlastnosti jeho minerálů a bahna jsou známy již od biblických dob.

Velký výběr přípravků určených k domácí péči o pleť

Více než 120 – umožňuje zvýšit účinnost používaných výrobků a doplňuje procedury prováděné v kosmetickém salónu. Současně s tím je také zajištěna návratnost maloobchodního prodeje v salónu nebo na klinice. Společnost neustále vyvíjí nové produkty s ohledem na nejnovější vědecký výzkum a vývoj a za využití nekonvenčních receptur a moderních designových řešení, a proto je pořád aktuální.

Za 60 let své činnosti získala společnost mnohé odborné znalosti v oblasti vývoje a výzkumu kosmetických výrobků se zaměřením na kontrolu kvality a nejvyšší výrobní standardy.

Věříme, že GIGI se ukáže jako efektivní terapie ve Vaší každodenní praxi a bude Vám pomáhat v plnění Vašich profesionálních cílů.

 

Přihláška ke kurzu
    Menu