Seznámení s kosmetikou GIGI Laboratories

02. 02. 2023
10:00
- 14:30
Zdarma
Česky
Vinohradská 1193/85 Vinohrady, 120 00 Praha 2

Lídr v oblasti profesionální kosmetiky si Vám dovoluje představit produkty jednotlivých linií pro profesionální i domácí péči.

GIGI Laboratories věnují velkou péči výběru ingrediencí, které vyhovují různým typům pleti a specifickému podnebí čím zabezpečí vynikající výsledky vašich klientů. Po celou dobu své mnohaleté činnosti GIGI klade zvláštní důraz na výrobu produktů s vysokým standardem, které obsahují účinné přírodní ingredience podrobeny rozsáhlým vědeckým výzkumem a vývojem pod vedením předních vedeckých pracovníků z oblasti biochemie, farmakologie, biologie, dermatologie, kosmetologie.

Testy účinnosti prováděny nezávislými laboratořemi a univerzitními výzkumnými ústavy ukázaly, že GIGI produkty jsou mimořádně účinné. Tento průvodce Vás seznámí se sortimentem a pomůže v podpoře vaší terapie.

Všechny přípravky jsou podrobeny klinickým zkouškám v prestižních lékařských zařízeních v Izraeli, Francii a Kanadě. K dnešnímu dni představila kosmetická společnost GIGI již více než 400 přípravků a další chystá.

Suroviny používané při výrobě pocházejí zejména z Mrtvého moře, které je úžasným přírodním zdrojem krásy a zdraví. Léčivé vlastnosti jeho minerálů a bahna jsou známy již od biblických dob.

Velký výběr přípravků určených k domácí péči o pleť

V den lekce plati 10% sleva na produkty GIGI Laboratories 

Přihláška ke kurzu
    Menu