Lekce

Pigmentace

12. 03. 2024
10:00
- 14:00
2 000 kč
Při nákupu nad 5 000 lekce zdarma
Česky
Vinohradská 1193/85 Vinohrady, 120 00 Praha 2

Hyperpigmentace je velice častým kožním problémem. Může jí způsobit nejenom ultrafialové záření ze sluníčka ale i hodně dalších působků.

Na naši lekci se dozvíte, jak se vytváří nejdůležitější kožní pigment – melanin a co všechno jej ovlivňuje. Melanin je klíčovou látkou ve vzniku všech typů pigmentací. Znalost toho, jak proces tvorby melaninu a pigmentových skvrn probíhá, nám dovoluje do něj zasahovat různými způsoby. 

Dozvíte se, jaké typy pigmentací existují a jak proti ním můžeme účinně bojovat. Řekneme si, jaké aktivní látky se používají v kosmetice a na kterých principech pracují. A samozřejmě Vám povíme všechno o naších oblíbených zesvětšťujících přípravcích od značek Gigi, pHformula a Obagi Medical. Podělíme se s Vámi o účinné protokoly jak profesionálních ošetření tak i péče o pokožku v domácím prostředí. Práce s hyperpigmentací vyžaduje trpělivost a znalost procesů, které v kůži probíhají. Nemusíte se ale bát – vysvětlíme si to postupně a srozumitelně. 

Po lekci budete mít všechny nástroje k tomu, abyste mohly hned začit s hyperpigmentací účinně pracovat. A my Vám velice rádi s čímkoliv poradíme a pomůžeme.

Lektory: Marie Efanova

Přihláška ke kurzu
    Menu