Lekce

Sezámení s GIGI Laboratories v Brně

- 13. 07. 2023
10:00
- 15:00
1500 Kč
Při nákupu nad 5 000 kč lekce zdarma
Česky
Hotel Passage, Lidická 23, 602 00 Brno-střed

Seznamte se s profesionální značkou GIGI LABORATORIES přímo v Brně

Izraelská společnost GIGI Laboratories je v současné době nejvýznamnějším výrobcem profesionální kosmetiky v Izraeli a její výrobky se s úspěchem vyváží do více než 60 zemí na celém světě a průvodce lekce Vás seznámí se sortimentem a pomůže Vám poznat svět sofistikované profesionální péče.  Součástí bude představení úspěšné patentované řady ACNON vhodnou pro léčbu a prevenci akné, která působí ve 3 fázích rozvoje onemocnění. Kurzem přineseme nejen představení důležité informace ale také ukázku praktické části použití produktů Acnon podle protokolů hloubkového čištění pleti.

PROGRAM:

První den se seznámíte s – GIGI Laboratories. 
 • Přímo od odborníků se dozvíte, jak využívat inovační produkty, které se stanou Vašimi tajnými zbraněmi v péči o pleť. Odhalíme Vám jejich tajemství a naučíme Vás, jak optimalizovat vaši rutinu péče o pleť a dosáhnout zářivého vzhledu, který si zasloužíte Vy a Vaše klienti.
 • Povíme Vám o tom, jak klientům doporučovat domácí péči o pokožku, která násobně zmocní výsledky profesionálních ošetření ve Vašem kabinetu.
 • Zaměříme se na hity profesionálních ošetření od Gigi Laboratories – procedury: Bioplazma série na bázi mořských řas
Nutri Peptide série na bázi peptidů
 • New Age G4 série s anti-aging účinkem.
 • Nebudou chybět i praktické ukázky na modelce!
Druhý den bude plný poznatků o jednom z nejčastějších problémů pokožky – A K N É. Představíme Vám nejnovější vědecké poznatky a osvědčené postupy, jak s akné úspěšně pracovat.
V praktické části kurzu se naučíte technikám hloubkového manuálního čištění pokožky, které Vám pomohou zbavit klienta nepříjemných pupínků a dosáhnout jasnější, hladší a zdravější pleti.
Tento kurz je právě pro Vás pokud chcete pochopit potřeby pokožky s akné a naučit se, jak o ní správně pečovat.
Přicházíme s revolučním přístupem, který Vás bude bavit a inspiruje k dosáhnutí skvělých výsledků!
Lektor: Veronika Vrublová

Přihláška ke kurzu
    Menu