Lekce

Jarní procedury od značky Gigi

07. 03. 2023
10:00
- 13:30
1 000 kč
Při nákupu nad 1 000 kč lekce zdarma
Vinohradská 1193/85 Vinohrady, 120 00 Praha 2

Blíží se jaro a je nejlepší čas na něj pokožku připravit. Máme pro Vás na to skvělé typy!

Kůže po zimě bývá více unavená a dehydratovaná. Nižší teploty, sušší vzduch v budovách a nedostatek vitamínů v potravě jsou pro náš organismus velkou zátěží. V pokožce ubývají molekuly naturálního hydratačního faktoru, mění se složení lipidů a snižují se regenerační schopnosti.

Dopřejte svým klientům procedury, složené z koktejlů antioxidačních a hluboce hydratujících látek. Řády City Nap a Ester C od značky Gigi jsou k tomu ideální volbou. 

Přípravky ze řady City Nap obsahují  jedinečný komplex vodních řas a dalších rostlin s antioxidačními a antibakteriálními vlastnostmi. Účinné látky chrání pokožku před vlivy volných radikálů, urychlují proces omlazení pokožky, pomáhají udržovat její pružnost a zanechávají pocit zcela hydratované pleti.

Vitamin C a AHA kyseliny ze řady ester C zase mají silné antioxidační a jemné exfoliační účinky, aktivují syntézu kolagenu a elastinu, zlepšují mikrocirkulaci a obnovují kožní bariéru.

Představíme Vám dvě procedury, které unavené pokožce dodají všechny potřebné látky a krásně jí rozzáří. Klientka odejde nadšená a bude se těšit na další ošetření.

Lektory: Natálie Čechová a Marie Efanova

Přihláška ke kurzu
    Menu